Stand dekorasyonu

Fuara müşterilerinizi ve potansiyel ziyaretçileri davet etmeniz firmanız açısından olumlu bir bakış açısı yaratacaktır. Bu nedenle toplu e-posta gönderme, kişisel e-posta gönderimi veya sosyal medya kanallarını kullanmanız daha fazla ziyaretçi açısından fayda sağlayacaktır.

Standınızda  ziyaretçilere yeniliklerinizi, sizinle ilgili haberleri, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi anlatmalısınız. Ayrıca bağlı ortaklar ve müşteriler için seminerler düzenleyebilirsiniz.

  • İyi ve doğru aydınlatma kullanın.
  • Standınızda ziyaretçilerin dikkatini çekecek sıcak renkler kullanın. Renklerin gücü ziyaretçilerde uyandırmak istediğiniz imajı pekiştirmenize yardımcı olacaktır. (Yeşil- doğal, kırmızı- heyecan, sarı-iyimserlik, siyah-otorite, beyaz-sa ık, mavi-huzur)
  • Standınıza girilmesini engelleyecek tüm fiziksel ve psikolojik engelleri kaldırın. Ziyaretçiler için açık bir alan oluşturun.
  • Standınıza hareketli bir ürün yerleştirmek daha dikkat çekici olacaktır.
  • Duyulara hitap edin, kokular hoş anıları tetikleyebilir. Standınızda farklı noktalara yerleştirilen vanilya, çiçek kokuları veya standınızdan gelen sıcak atıştırmalık kokuları ziyaretçileri standınıza yöneltecektir.

Eğitim ve Personel &Teknik Personelin Becerileri

Personelinizin iyi iletişim becerilerine sahip olması önemlidir. Ayrıca personelinizin, ürün ve hizmetlerinizle ilgili teknik ve detaylı bilgilere sahip olması açısından iyi eğitilmiş olması gerekmektedir

Müşterilerin Davet Edilmesi (E-posta gönderimi, sosyal medya, seminer, etkinlik vs.)

Fuara müşterilerinizi ve potansiyel ziyaretçileri davet etmeniz firmanız açısından olumlu bir bakış açısı yaratacıktır. Bu nedenle toplu e-posta gönderme, e-posta gönderimi veya sosyal medya kanalları üzerinden yapmanız daha fazla ziyaretçi açısından fayda sağlayacaktır.

Standınızda  ziyaretçilere yeniliklerinizi, sizinle ilgili haberleri, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi anlatmalısınız. Ayrıca bağlı ortaklar ve müşteriler için seminerler düzenleyebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetler Katalogları

Standınızda birden fazla dilde hazırlanmış ürün ve hizmetlerinizle

ilgili çevrimiçi ve çevrimdışı kataloglar bulunmalıdır, bu kataloglarda  firmanızla ilgili detaylı bilgilerin olduğu içerikler yer almalıdır. Öte yandan  firma broşürünüzü İngilizce veya hedef ülkenizin dilinde hazırlamalısınız. Firmanızın tanıtımı için fuara ait sosyal medya kanallarını takip edebilir ve bunlardan faydalanabilirsiniz. Firmanızın VIP alıcılarının seyahat planlarını organize etmeniz size artı kazanç sağlayacaktır.

Basın Bültenleri

Ürünlerinizin reklamı için fuar organizatörüyle basın bültenlerinizi paylaşmalısınız.

1
Firma Bilgileri
2
Alan Seçimi
3
Metre Kare Hesabı
4
Toplam Maliyet
İleri
Geri
İleri
Geri
İleri
Geri
Gönder