Fuar Kapsamı

Sistem, Donanım ve Yazılımlar

İstihbarat ve iletişim sistemleri, komuta ve kontrol haberleşme sistemleri, antenler, depolama ve kurtarma sistemleri, sonar sistemler, güvenli bilgi aktarımı sistemleri, internet ve ağ güvenliği, antivirüs yazılımları, fiber optik malzemeler, elektrik kabloları ve dağıtım donanımları, güç kaynakları ve jeneratörler, CNC tezgahları, CAD/ CAM yazılımları, 3D yazıcılar ve daha pek çok savunma, sivil havacılık ve uzay endüstrisine özel geliştirilmiş sistem, donanım ve yazılımlar.

Kara, Deniz, Havacılık ve Uzay Endüstrisi

Karada kullanılmak üzere; Lazer teknolojileri, erken haber alma ve ikaz radarları, silahlar, harita ve haritacılık sistemleri, kara mayını tespit ve temizleme sistemleri, vs.
Denizde kullanılmak üzere; Gemi alt sistemleri, denizaltı ve su üstü savunma sistemleri, dalma teçhizatı ve kurtarma malzemeleri, ısıtma, havalandırma ve soğutma sistemleri, gemi inşa malzemeleri, vs.
Havacılık ve uzay alanında kullanılmak üzere; İnsanız hava araçları, dronlar, hava savunma sistemleri, uçak motorları, uçak alt sistemleri, harici güç kaynakları, yer kontrol teknolojileri ve daha pek çok yeni geliştirilmiş, ürün, sistem ve yazılımlar.

Levazım, Malzemeler ve Ekipmanlar

Hava koşullarından etkilenmeyen, su-ısı geçirmez askeri giysiler, uyku tulumları, özel ayakkabılar, savunma , havacılık ve uzay endüstrisinde çok amaçlı kullanıma uygun özellikli tekstil kumaşları, nakil işleminde faydalanılan teçhizat ve aletler, halatlar, zincirler gibi savunma, havacılık ve uzay alanında kullanılan daha pek çok özellikli ürün ve nitelikli tasarımlar.

SAHA EXPO BROŞÜR

1
Firma Bilgileri
2
Alan Seçimi
3
Metre Kare Hesabı
4
Toplam Maliyet

Broşür İstek Formu

2022 Broşürümüze ulaşmak için lütfen aşağıda ki formu doldurunuz formu doldurduğunuzda belirttiğiniz mail adresine form otomatik olarak gönderilecektir.